Chata Pultarka Vás uvítá i v letošní zimě

Naše chata Pultarka leží v samém srdci Krkonoš, uprostřed přírody, daleko od civilizace s bary a diskotékami, kam i mobilní signál zavítá jen stěží. Chcete-li zcela zapomenout na ruch pracovních dní, zrelaxovat a posedět zde s přáteli, nebojíte se kousek ujít do kopce, pak se zde budete cítit opravdu nádherně
Je zde 7 zamostatných pokojů, sprchy jsou společné na patře. Za dlouhých večerů můžete posedět v útulné staré kuchyni a poslouchat praskání dřeva v kachlových kamnech. Kuchyně pro vlastní vaření je standardně vybavená: el.sporák, mikrovlnka, myčka, nádobí. Topení na celém objektu je akumulačními kamny
Chata se pronajímá jen jako celý objekt, je tedy vhodná pro několik rodin.

Chcete prožít pár dní uprostřed krkonošské přírody?
Na jaře i v létě Vám stále můžeme pronajmout naši chatu.

Ceník chata/týden

Termín Cena Obsazenost
Jaro do 31.5. 3500 Volno / noc, min 2 noci
Léto 1.6.-31.8. 3500 Volno / noc, min 3 noci
Zima 6.1. - 30.3. 28 000 Volno / týden

Aktivity v okolí

ZIMA – můžete zde vypustit své ratolesti, stavět sněhuláky, bobovat nebo jen tak se kochat se sklenkou svařáku v ruce. Na protějším svahu se vlekem Javořák pohodlně dostanete do Skicentra v Peci. Upravené běžecké trasy začínají kousek nad chatou.

LÉTO - z chaty se snadno dostanete do nejkrásnějších míst Krkonoš, 2km od chaty je Černohorské rašeliniště, můžete podniknout i výlet na Sněžku. Pro milovníky hub a borůvek je zde pravý ráj.

V blízkém okolí na Vás čeká řada zajímavých míst - skalní město Adršpach, zámek Kuks pro malé děti pak neuvěřitelná zvířátka v ZOO Dvůr Králové

O naší chalupě

Javoří důl je krásný a dnes poněkud pozapomenutý kout Krkonoš, který se však nachází jen kousek nad Velkou Úpou. Místo se dodnes nazývá Malé Tiepeltovy boudy, a kdysi zde stávalo 5 chalup. Dodnes se zde zachovaly pouze 3, na protějším svahu pak další. Stejně jako tradiční hospodářství, tak zmizely i malé vleky, až v roce 2017 zde nastal zlom, neboť z vrcholu Javoru sem vede nádherná modrá sjezdovka. Do Skicentra v Peci se pohodleně dostanete: na lyžích dolů do Úpy a pak skibusem do Pece. Zpět pak přes vlek Javořák přímo do údolí. Upravované běžecké trasy jsou jen kousek nad chalupou a můžete zde kroužit okolo Černé hory nebo jet až na Luční boudu.
V létě je hlavní předností chaty je klid a odlehlost místa, kde Vás skutečně nebude nikdo rušit. Můžete se jen tak procházet, podniknout výlet na Sněžku nebo se věnovat houbaření a borůvkám, v létě nabízíme i zkrácené pobyty, minimálně však na 4 noci.
Automobil musíte nechat ve Velké Úpě na veřejném parkovišti, k chatě byste stejně nedojeli. V létě Vám vyvezeme zavazadla naším terénním automobilem. V zimě si pak můžete objednat vývoz sněžným skutrem (tel. 603 475 391). Na chatu je to v každém případě 1,5km pěšky do kopce.

Fotogalerie





Kontaktní formulář