Penzion u Veselých - ubytování v Peci pod Sněžkou

Penzion u Veselých Pec pod Sněžkou Rodinný penzion U Veselých nabízí ubytování v Peci pod Sněžkou v její historické části Velká Úpa. Pec pod Sněžkou je známa jako vynikající středisko zimních sportů, které je součástí areálu SKIRESORT. SKIRESORT Černá Hora - Pec je spojení pěti lyžařských center v Krkonoších a nabízí 44 km sjezdových tratí. Zároveň je Pec pod Sněžkou významné místo pro návštěvu naší nejvyšší hory Sněžky.

Penzion u Veselých je rodinným penzionem plným přátelské a pohodové atmosféry, která blahodárně působí na všechny hosty. Naším posláním je předat tuto pohodu i všem návštěvníkům a pro každého najít něco hezkého, aby se osvěžil v této vystresované době. Nenaleznete zde číšníka ve fraku ani recepci, zato se setkáte s celou naší rodinou, s usměvavými lidmi ochotnými vám dát pivo nebo informaci či posedět s Vámi.


Nabízíme ubytování v několika kategoriích


Vybavení penzionu U Veselých


Obvyklé i neobvyklé dotazy


Proč nemohu parkovat v zimě u penzionu?. V zimě je na všech českých i moravských horách minimálně 80% objektů nedostupných vozidlem, protože nelze příjezdovou silnici udržet sjízdnou. Autem přijedete pod penzion, kde si vyložíte zavazadla a dojdete 150m k penzionu. Auto poté zaparkujete na veřejných parkovištích pod penzionem. Pokud je to možné, snažíme se Vám zajistit nejbližší místa na parkování.

Není to k Vám do kopce?. Pec pod Sněžkou leží v hlubokém údolí. Dole se vine silnice a na loukách nad ní jsou umístěny penziony a chalupy. Penzion se nachází kousek nad hlavní silnicí, takže k nám musíte trochu do kopce. Do centra to však trvá pouhé 4 minuty.

Jak se k Vám dostanu?. Na stránce kontakt jsou umístěny odkazy na Mapy.cz nebo GoogleMaps. Mapu si rozbalte a případně vytiskněte. Je zde i video, jak k nám dojedete. Penzion se nachází v přední části Pece pod Sněžkou zvané Velká Úpa, nemá cenu jet až dozadu do Pece či někam do kopců. Pokud nás přesto nemůžete najít, zavolejte nám mobilem, sdělte jméno nějakého objektu, kde se právě nacházíte a my Vám poradíme, kudy k nám.
Copyright 2012 - 2018 Tomáš Veselý. Všechna práva vyhrazena.

Web design a tvorba Tomáš Veselý, grafika Freepik

TOPlist