Wellnes a relaxace

Máme pro Vás místo, kde se budete cítit přirozeně, pohodlně a naprosto uvolněně. Místo kde si příjemně odpočinete a naleznete nové síly.

Finská sauna


Po vydařeném dni plném lyžování čeká Vaše zkřehlé tělo na teplo, kterého je plná naše sauna. Teplo se příjemně rozlévá po celém organismu a dodává mu energii pro další aktivní dny. Sauna Vám uvolní ztuhlé svaly, prokrví studené nohy a naplní Vás pocitem krásného tepla. V naší sauně jsou dvě lehátka pro pohodlnou relaxaci ve dvou. Skleněnými dveřmi můžete z tepla sauny pohodlně sledovat, co dělají Vaše ratolesti.

Vířivka


Vířivka je domácí oázou, místem pro regeneraci sil, odpočinek i relaxaci. Horká koupel s masáží odplaví kyselinu mléčnou, která se při sportovní aktivitě ukládá ve svalech a způsobuje ztuhlost a bolest.
V prostorném interieru naší vířivky jsou zabudována dvě lehátka a hluboké masážní křeslo Shiatsu. Celkem 61 vodních a vzduchových trysek se stará o Vaše pohodlí.

Káď odvahy


Je-li Vaše tělo naplněno teplem sauny, je třeba je dokonale ochladit, aby došlo k prokrvení všech částí těla. Proto se spustťte do naší kádě odvahy naplněné po okraj ledovou vodou. Pocítíte tisíce ledových jehliček, jak se zabodávají do Vašeho těla a potom nádhernou rozkošnou úlevu.

Vyhřívaná lavice


Po sauně nebo vířivce je nutný a příjemný odpočinek. K tomu slouží buď dvě lehátka nebo naše vyhřívaná lavici, kde se teplo ze spodu příjemně rozlévá po celém těle. Vaše tělo se uvolňuje, prociťujete teplo proudící Vaším tělem. Vaše mysl je klidná a očištěná od všech starostí. Rozhovor s přáteli a sklenka vína je příjemnou relaxační tečkou.

Nabídka masáží


Chcete si uvolnit tělo a být hýčkáni externím profesionálním masérem? Objednejte si některou z nabízených masáží, zvolte si hodinu a potom se jen můžete těšit na další příjemné zážitky.

Posilovna


Nestačí Vám sportovní výkon dnešního dne? Můžete si na závěr ještě zaposilovat na posilovací věži, projet na rotopedu nebo zpevnit tělo na posilovací lavičce.

Copyright 2012 - 2018 Tomáš Veselý. Všechna práva vyhrazena.

Web design a tvorba Tomáš Veselý, grafika Freepik

TOPlist