Sněžka - vrchol Webkamera Sněžka
Teplota na Sněžce
Pec pod Sněžkou Webkamera Pec pod Sněžkou
Teplota Pec pod Sněžkou
Portášky Webkamera Portášky

Lyžování v Krkonoších

Ski areál Velká Úpa - jen 400m na lanovku přímo od penzionu

Penzion u Veselých Velká Úpa se nachází jen 400m od dolní stanice trojsedačkové lanovky na Portášky. Hlavní sjezdovka má více než 1,5km a s dalšími dvěma vleky nabízí pohodové lyžování na červených sjezdovkách zcela bez front. Vedle lanovky jsou dvě půjčovny a lyžařská škola, kterou doporučujeme. Noční lyžování a denně upravované svahy jsou samozřejmostí. Na sjezdovce je malý snowpark. Dobrý oběd dostanete v penzionu Modřín.

SKIRESORT Černá hora - Pec, jedna jízdenka 50 km sjezdovek

SKIRESORT Černá hora - Pec je kompletně propojen skibusem, ski tour a lanovkami. Zastávka skibusu je jen 400m od penzionu. Za 5 minut jste u hlavní pokladny v Peci pod Sněžkou. Zde je pro Vás nachystána jedna lanovka a dalších 11 vleků. Na Černé hoře jsou čtyři lanovky s nejdelší sjezdovkou 3,5km a mnoho dalších vleků. Na jednu jízdenku je možné nyní jezdit v 5 střediscích s celkovou délkou tratí 50 km.

Běžecké tratě a turistika - dovolená v Peci pod Sněžkou

Pro milovníky běžek nabízíme upravované tratě v okolí Černé hory nebo hřebenové trasy od Pražské boudy přes Výrovku, Luční boudu až na Sněžku. Běžkaři i pěší turisté mohou s výhodou využít všechny lanovky, které jim usnadní výstup na hřebeny hor. Pro hosty, kteří dávají přednost relaxaci před lyžováním, nabízíme výlet na sáňkařskou dráhu, návštěvu Malé Úpy nebo relaxaci v některém z fitness center.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC se představuje

Jeden skipas = 50 km

Zakupte si skipas online a ušetříte. Skipasu platí na veškeré vleky a lanovky v rámci celého SkiResortu za jednu cenu. Mezi areálem Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou jezdí speciální rolby „SkiTour“. Dopoledne můžete lyžovat na jednom místě a pak si užít přejezd rolbou s výhledy, a odpoledne lyžovat na druhém místě. (Odkaz na původní text zde)


Mapa celého Skiresortu

Copyright 2012 - 2018 Tomáš Veselý. Všechna práva vyhrazena.

Web design a tvorba Tomáš Veselý, grafika Freepik

TOPlist